Bicyklovanie zdravo a dobre

Krajinou za pohodou a zdravím

S rodinou pod Pustevny

Nie je žiadnym tajomstvom, že cyklistika je zaujímavá v kopcoch. Rovina, to je samá nuda. Ale jazda v kopcoch umocňuje súzvuk s krajinou, ktorá nám za každou zákrutou ponúka iné pohľady. A následný návrat do miesta ranného štartu je o to ľahší a príjemnejší. Kde si vybrať ako svoju základňu ubytovanie v Beskydoch?


Výlety za poznaním i športovým vyžitím sa ale trochu predražia, keď cestuje celá viacčlenná rodina. U nás je veľa krásnych miest, ale niektoré môžu byť pre našinca cenovej nedostupné. Kto hľadá lacné ubytovanie v Beskydoch pre veľkú rodinu alebo skupinu priateľov, zrejme sa poobzerá po bývaní na priváte alebo penzióne. Vybavená kuchynka dovolí pripraviť si raňajky podľa svojho obľúbeného jedálnička a po návratoch z výletov do okolia uvariť rýchlu večeru s rešpektovaním chutí každého člena.

Pri výbere svojej dovolenky na bicykli vynechávam hotely práve pre nemožnosť určiť si sám, čo budem jesť. Rád trávim vonku na bicykli celý deň, nepotrebujem mať plnú penziu a zajednané obedy. Naopak ma zaujíma, či má ubytovanie k dispozícii kolárnu, kde svoj stroj môžem bez obáv odložiť, napríklad keď vyrazím za poznaním kultúrnych pamiatok v okolí autom.

panorama

Keď chápete svoju dovolenku s bicyklom a rodinou rovnako, bude pre vás zaujímavé ubytovanie Pod Pustevnami neďaleko Frenštátu pod Radhoštěm. A ani váš pes nemusí zostávať doma alebo u príbuzných, môžete ho vziať so sebou. Pritom neďaleká reštaurácia vás nasýti, keď sa nikomu práve nebude chcieť stáť pri sporáku.

Zo svojich skúseností môžem povedať, že lacné ubytovanie v lone prírody na dovolenke alebo aj len cez víkend dovolí zrelaxovať telo aj ducha bez tlaku na rozpočet a mnohokrát predstihuje veľké ubytovacie komplexy práve v tom pokoji a voľnosti, ktoré vám ponúka. Nie ste zväzovaní časovými rozpisy, vyjdete kedy chce a kam chcete, vrátite sa podľa svojho uváženia. A to platí pre každého člena vašej rodiny alebo skupiny priateľov. Vyrazte v lete pod Pustevny a vychutnajte si tunajšiu prírodu.


Nechajte správu

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.