Bicyklovanie zdravo a dobre

Krajinou za pohodou a zdravím

Značkové zimné oblečenie

Patríte k cyklistom, ktorí jazdia na bicykli aj v zimných mesiacoch bez ohľadu na počasie alebo radšej bicykel na pár týždňov odstavíte a využívate voľných chvíľ k iným aktivitám? Ja radšej v sychravých a mrazivých dňoch nechávam bicykel odpočívať a do prírody chodím pešo. Často si so sebou beriem digitálny fotoaparát a zaznamenávam zaujímavé situácie a pohľady. Ako sa obliecť, aby vám nebola vonku v zime zima?


Tak ako v lete mi záleží na kvalite môjho funkčného oblečenia, rovnako tak dbám na kvalitu zimnej výbavy. Dôležité je udržať telo v teple pomocou viacerých vrstiev kvalitného oblečenia a nespotit sa, pretože studený pot by mohol spôsobiť prechladnutie a bolo by po zimných radovánkach. Jednou z možností je používať kvalitné zimné oblečenie. Tepelný komfort a pohodlie poskytuje za každého počasia, či už vonku fúka alebo svieti slnko do mrazivého rána. To všetko vďaka používaniu najmodernejších materiálov. Kvalitu funkcie dopĺňa originálny vzhľad a štýl zimného oblečenia. Aby naozaj dobre slúžilo a chránilo pred chladom, na tom sa podieľala celý rad extrémnych a amatérskych zimných športovcov.

zimnabunda

Ja na svojom oblečení na zimu uprednostňujem funkčnosť a dobrú ochranu pred vetrom či snehom. Moja nežnejšia polovička si však potrpí aj na módnom vzhľade svojho oblečenia. Preto sa jej páčia lyžiarske bundy so sviežimi farbami, ktoré krásne hrejú. Dobre oblečená a dobre vyzerajúci sa potom nezdráha so mnou na prechádzky zimnou krajinou aj na víkendovú návštevu niektorého zo zimných stredísk.

A keď sú poľné cesty zamrznuté a krajina pokrytá srieňom, neznamená to, že na šport a pohyb vonku zanevrieme. Stačí si správne vybrať zimné oblečenie, nepodceniť teplo od nôh a lyžiarske bundy doplniť kvalitnými teplými čiapkami. Potom je pohyb vonku príjemným a bez obáv zo zdravotných následkov. Príroda je krásna v každom počasí, je potrebné sa len správne obliecť.


Nechajte správu

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.