Bicyklovanie zdravo a dobre

Krajinou za pohodou a zdravím

Elektrobicykel kúpiť alebo požičať?

Elektrobicykel som mal možnosť si požičať a previezť sa na ňom spolu s priateľkou. Bol to zaujímavý zážitok a spolu sme zdolali miesta, na ktoré by jej sily nestačili. Rozhodli sme sa, že budeme sledovať trendy a občas si elektrobicykel zase požičiame, aby sme vedeli, čo je nové. Predsa len roky nám pribúdajú a musíme počítať s tým, že nebudeme vždy plní síl. A dovolenky na bicykli sa vzdať nechceme.


Pri minuloročnej dovolenke v Českej Kanade sme zavítali aj do Českých Budějovíc a ako mesto, tak jeho blízke okolie nás zaujalo tak, že by rozhodne stálo návštevu zopakovať. Určite však nechcem jazdiť po meste autom, úplne mi stačí, čo som zažil počas augustovej poľnohospodárskej výstavy. Ale previezť sa mestom elektrobicyklom by bol iný zážitok. Práve na takéto účely sa hodí elektrobicykel Guevery, ponúka ho na vyskúšanie požičovňa elektrobicyklov priamo v Českých Budějoviciach. Takže prídem skoro ráno pred predajňu rodinnej firmy, ktorá sa venuje bicyklom, elektrobicyklom aj skutrom, nechám tam svoje auto a na požičanom elektrobicykli s priateľkou si prezrieme mesto tak, ako by to peší nestihol a motorista nedokázal. Ceny za požičanie sú veľmi priaznivé.

partia

My radi jazdíme skôr v prírode, takže dávame prednosť horskému bicyklu a tiež elektrobicykel uvažujem kúpiť v horskom prevedení. Takže ma zaujíma nielen požičovňa, ale aj predaj elektrobicyklov a tu je výber naozaj zaujímavý. Priateľka dáva prednosť nízkej rámovej rúrke a sympatickému vzhľadu bicykla, ja zase mám rád dlhšie dojazdy a špičkové vybavenie bicykla. Takže požičovňa elektrobicyklov České Budějovice bude našou ďalšou zastávkou po krajoch Českých a možno už onedlho sa stretneme na cyklotrasách a pod sebou budem mať svoj nový elektrobicykel.


Nechajte správu

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.