Bicyklovanie zdravo a dobre

Krajinou za pohodou a zdravím

Každému sa páči cena za víťazstvo

trofej Na bicykli jazdím väčšinou pre radosť. Radosť z jazdy samotnej aj radosť z spoznávaní nových krajov na dovolenke. Baví ma to a súčasne mi to pomáha utužovať moje zdravie. Ale niekoľkokrát za rok ma chytí túžba zmerať svoje sily s inými cyklistov a zistiť, ako som na tom s kondíciou, koľko toho vydržím a kam až dôjdem. A úspech ma teší o to viac, keď k záznamu vo výsledkovej listine dostanem aj pekný pohár, ktorý vo vitríne stojí vedľa tých modelárskych, pretože som asi súťaživý tip 😉


Spomienky na súťažné aktivity a ich výsledky časom vyprchajú, pripomínajú ich len fotografie a víťazné poháre na čestnom mieste v dome alebo športovej klubovni. V začiatkoch je každý pohár významný, keď ale v súťažiach sa presadíte častejšie, poteší vás, keď sú športové poháre každý iný. Organizátori súťaží sa preto obracajú na výrobcov, ktorí ponúkajú nápaditý a individuálny dizajn a dokážu zabezpečiť potlač pre každú príležitosť. A súťažiaci zase dávajú prednosť organizátorom, ktorí pre nich také poháre zaistia.

vitaz

Dostupnosť a rôznorodosť športových pohárov spôsobila, že ich využívajú nielen renomované športové kluby, ale sú prístupné prakticky komukoľvek. Pripravujete športové popoludnie pre deti zo susedných ulíc? Šachový turnaj starých mládencov alebo súťaž vo viazaní námorníckych uzlov? Pre každého šampióna na stupňoch víťazov pripravte vhodné poháre a môžete sa uchádzať o titul najlepšieho usporiadateľa v širokom okolí.

Pohárom nepohrdnú ani účastníci spoločenských akcií. Dať poháre do tomboly by asi nikoho nenapadlo, ale ocenenie pohárom víťaza tanečnej súťaže horského hotela povzbudí každého účastníka.

Pre akúkoľvek športovú alebo kultúrnu akciu či výstavu ako usporiadateľ objednajte športové poháre, kovové sklenené plakety či priamo tematickej trofeje a vaša akcia získa na dôveryhodnosti. Ďalšie miesta oceňte medailami a nezabudnite na diplomy pre všetkých účastníkov. O súťažiaci tak nebudete mať núdzu a akcia získa na prestíži. Ako účastník by ste tiež rád odišiel s pekným pohárom, najmä zo stupňov víťazov.


Nechajte správu

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.