Bicyklovanie zdravo a dobre

Krajinou za pohodou a zdravím

Športové oblečenie nielen na bicykel

Keď ako cyklista objavíte čaro funkčného oblečenia, je len prirodzené, že pri každej športovej aktivite budete chcieť rovnaký komfort. A predpokladám, že ako rekreačný cykloturista, keď v zime na bicykli nejazdíte, venujete sa iným druhom športu. Či už s priateľmi pre zábavu, alebo so svojim tímom využívate v zime možnosť trénovať a hrať malú ligu v hale. To všetko si vyžaduje športové dresy.


Zahrať si futbal alebo nohejbal môžete aj teplákoch a bavlnenom tričku, to však z vás bude liať pot ako z krhly a mokré tričko na chrbte alebo na krížoch bude dosť chladiť. Nepríjemný pocit nie je jediný problém, hravo možno takto prísť k seknutému chrbátu alebo obmedzeniu pohyblivosti ramena. Tieto zdravotné problémy sú sprevádzané tiež silnými bolesťami a potom sa nedá nielen hrať s priateľmi svoju obľúbenú hru, komplikované býva aj venovať sa práci a rodine.

Preto aj rekreační športovci používajú dámske alebo pánske športové dresy z materiálov, ktoré dokážu odvádzať pot z tela tak, aby citlivé partie netrpeli pocitom chladu a súčasne neobmedzovali pohyblivosť pri hraní. Tak ako ste zvyknutí z bicykla v lete mať na sebe pohodlné a funkčné oblečenie, rovnako sa môžete cítiť v športovej hale.

team

Súčasné moderné športové dresy sú k dostaniu v zaujímavých farebných kombináciách, ktoré sa páčia nielen športovcom, ale aj fanynkám a manželkám. Pre svoj tím si vyberiete z bohatej ponuky taký štýl, ktorý sa všetkým bude páčiť. A rovnaký dres všetkých členov družstva posilní športového a tímového ducha, či už hráte turnaj s kamarátmi pre zábavu alebo sa zúčastňujete ako amatéri okresnej malej ligy. A pomáha rýchlej orientácii pri hľadaní spoluhráča, ktorému adresujete cielenú prihrávku.

Moderné materiály pre športové dresy umožňujú prevádzkovať našu záľubu v športe s oveľa menšou námahou, ako v minulosti, preto by bolo škoda nevyužiť výhody, ktoré nám technológie ponúkajú. Obstarajte si svoj športový dres už dnes.


Nechajte správu

Vaša emailová adresa nebude zverejnená

Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.